Курс обміну Євро / Рубль у Запоріжжі на сьогодні

Купівля
88.3800
Продаж
90.3900
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.4000
USD/RUB 73.5000 75.2400
EUR/RUB 88.3800 90.3900
USD/PLN 3.7300 3.8400
EUR/PLN 4.5100 4.6300
Графік змін Курс обміну Євро / Рубль у Запоріжжі на сьогодні

Money 24 – вигідний курс рубля до євро та обмін в Запоріжжі

Курс євро до рубля цікавить багатьох жителів Запоріжжя, тому що обидві валюти вельми затребувані. Однак їхня популярність обчислюється в різних масштабах. Якщо рубль – це місцева валюта Росії, яка ходить тільки всередині країни, то євро – це міжнародна грошова одиниця. Незважаючи на невисоку популярність RUB на світовому ринку, більше 140 мільйонів чоловік щодня використовують цю валюту. А за допомогою євро укладаються міжнародні контракти, здійснюється торгівля без мит між країнами Євросоюзу, зберігаються золотовалютні резерви.
курс євро до рубля Кожному, хто переїжджає або подорожує, бере участь в торгах на біржі, співпрацює з іноземними партнерами, інвестує та веде бізнес на міжнародному рівні, потрібно регулярно відслідковувати курс євро до рубля онлайн. Ця інформація допоможе вам уникнути зайвих витрат і заощадити на курсовій різниці при конвертації. А компанія Money 24 в Запоріжжі завжди готова допомогти з вигідним обміном.

Курс євро до рубля в Запоріжжі: причини змін

Щоб аналізувати курси валют (євро до рубля), необхідно стежити за змінами цін на міжнародному ринку сировини. Російський рубль відноситься до сировинних валют, і його вартість безпосередньо пов’язана з цінами на нафту і газ. Саме ці товари активно видобуваються в РФ і поставляються в інші країни. При збільшенні вартості газу й нафти місцевий грошовий знак дорожчає.

Макроекономіка – ще один важливий фактор впливу на курс рубля до євро. Не потрібно аналізувати всі європейські країни, достатньо трьох основних – це Франція, Німеччина та Італія. Також дивіться на показники Російської Федерації. Які чинники важливо врахувати? Динаміку ВВП, індекс споживчих цін, рівень безробіття серед населення, сальдо платіжного балансу, індекс ділової активності, дефіцит/профіцит місцевого бюджету. Як все це впливає на курс? Наприклад, позитивна динаміка ВВП тягне за собою падіння інфляції та приплив іноземних інвестицій. Природно, при таких обставинах національна валюта зміцнюється.
курс рубля до євроТакож євро і його курс до рубля в Запоріжжі залежить від:

  1. Політики Центральних банків. Щоб захистити національний грошовий знак від непередбачених стрибків, які можуть статися через зовнішні чинники, ЦБ використовують різні інструменти монетарної політики. Найпопулярніші – це зміна облікової ставки, валютні торги на міжбанківському ринку, встановлення обмежень на зовнішньоторговельні операції, контроль грошової маси в обороті.
  2. Спекуляцій з валютою. На FOREX великі гравці займаються масовою покупкою і продажем котирувань, щоб отримати власну вигоду від угод. Такі маніпуляції проводять до короткочасних курсових стрибків.
  3. Ситуації на політичній арені. Вже протягом шести років Росія бере участь в конфліктах з іншими державами, через що країні пред’являються санкції. Внутрішня економічна ситуація погіршується, тому цінність валюти знижується.

Курс EUR/RUB змінюється щодня. Якщо вам хочеться отримати актуальну інформацію і подивитися курс євро до рубля на сьогодні, заходьте на сайт Money 24 Запоріжжя.

Особливості біржової торгівлі котируванням EUR/RUB

Вибрати відповідний час для спекуляцій котируванням EUR/RUB – це вже половина успіху. Фінансові аналітики вважають, що найкраще торгувати на другій частині Європейської або Азіатської сесії. У цей період прибуток виходить максимальним, тому що збільшується волатильність валютної пари. Так відбувається тому, що виходять значні економічні новини з цих країн. А в інший час стрибків практично не буває, тому можна торгувати з мінімальними ризиками.

У котирування євро до рубля курс характеризується високою волатильністю. Для передбачення коливань необхідно користуватися і технічним, і фундаментальним аналізом. Експерти радять купувати і продавати пару на середньостроковий або довгостроковий період.

Money 24 – найкращий курс рубля до євро й обмін в Запоріжжі

курс євро до рубля на сьогодніКомпанія Money 24 допоможе вам в будь-який момент дізнатися курс рубля до євро сьогодні в Запоріжжі. Для цього потрібно просто зайти на наш сайт або завантажити мобільний додаток на смартфон. Також, звертаючись до нас, ви можете:

  • Провести аналіз співвідношення EUR/RUB в динаміці;
  • Оформити електронну заявку, зафіксувавши курс;
  • Замовити переказ грошей за кордон;
  • Розрахувати курс євро до рубля на калькуляторі онлайн.

Ми пропонуємо вигідний оптовий і роздрібний обмін, а для постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

пн-сб с 9:00 до 19:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ