1

Курс рубля в обмінниках Запоріжжя | Купити рубль Запоріжжя

Купівля
0.3590
Продаж
0.3660
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3600
Продаж
0.3660
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс рубля в обмінниках Запоріжжя | Купити рубль Запоріжжя

Money 24 – обмін російського рубля за вигідним курсом у Запоріжжі

Рубль – національна валюта РФ, що на міжнародній арені не досягла популярності. Але завдяки тому, що Росія – найбільша по площі країна з населенням більше 140 мільйонів чоловік, на рубль завжди існує високий попит. Актуальний курс рубля в Запоріжжі рекомендується довідатися кожному українцеві, що збирається поїхати в Російську Федерацію, щоб відвідати друзів і родичів або подорожувати. Також інформація виявиться корисної для біржових гравців, бізнесменів і інвесторів.
Продати рубль в Запоріжжі

Щоб вигідно обміняти кошти та звести до мінімуму втрати на курсовій різниці, звертайтеся до послуг компанії Money 24. Ми допомагаємо купити або продати рубль у Запоріжжі по більш вигідній ставці в порівнянні з іншими установами.

Фактори, що формують курс рубля в Запоріжжі

На думку фінансових експертів існує п’ять найважливіших факторів, що впливають на курс рубля в обмінниках Запоріжжя:

  1. Спекуляції з валютою. Гравці міжнародного валютного ринку можуть змінити вартість RUB у короткостроковому періоді. Це відбувається за рахунок того, що найбільш значимі трейдери проводять операції з великими сумами та викликають стрибки курсу. А дрібні гравці, щоб одержати дохід, намагаються вгадати ці перегони та провокують ще більші коливання.
  2. Політична ситуація. Курс рубля до гривні в Запоріжжі послабляється за рахунок нестабільного політичного положення обох країн. Вони між собою конфліктують, а на Росію також накладають санкції держави Заходу. Російським підприємствам доводиться погашати зовнішні борги без рефінансування. Тому на внутрішньому ринку з’являється дефіцит інвалюти, знецінюючи національну грошову одиницю.
  3. Економічне становище. На котирування RUB/UAH впливають наступні макроекономічні показники: динаміка ВВП, індекс споживчих цін, рівень зайнятості, сальдо платіжного балансу, державний борг, обсяг держбюджету та промислового виробництва.
  4. Ціни на сировину. Левова частина прибутку в бюджет Російської Федерації приходить за рахунок експорту газу та нафти. Тому при зниженні обсягів поставок закордон або падінні вартості сировинних товарів місцева валюта втрачає цінність.
  5. Монетарна політика. Центральні банки намагаються стабілізувати курс рубля до гривні на сьогодні в Запоріжжі, щоб підтримувати економіку. Для цього використовується арсенал інструментів грошово-кредитної політики: підвищуються або знижуються процентні ставки, вводяться обмеження та контроль валютних операцій, проводяться інтервенції. Також ЦБ бере участь у міжбанківських торгах, допомагаючи сформувати баланс між попитом та пропозицією.

Ключові особливості російського рубля

Купити рублі в ЗапоріжжіНезважаючи на непопулярність рубля на міжнародному ринку в рамках проведення платежів, на FOREX валютою торгують дуже активно. Тут вона посідає третє місце по кількості щоденних операцій. Найчастіше торгують котируваннями долар-рубль, євро-рубль, рубль-злотий і фунт-рубль.

Курс рубля в Запоріжжі на сьогодні відрізняється високим рівнем волатильності. Для трейдерів це плюс, адже чим більше стрибки, тим більше прибуток. Для точного прогнозування моменту покупки та продажу котирувань за участю RUB необхідно поєднувати технічний і фундаментальний аналіз. Також варто вивчати динаміку цін на нафту, адже рубль – це сировинна валюта.

Динаміка курсу рубля в Запоріжжі

В останні п’ять років курс російського рубля в Запоріжжі коливався досить сильно. На початку 2015 року вартість валюти РФ становила 0.46 гривень, але поступово падала. Уже до вересня ціна склала 0.34 гривні за рубль. Протягом наступних двох місяців курс виріс до 0.38 гривень, а потім знову впав до колишнього рівня.

Весь 2016 рік ознаменувався стрімким зростанням вартості російської грошової одиниці. До січня 2017 його ціна склала 0.46 UAH. Три місяці вона протрималася на одному рівні, але вже до серпня скоротилася до 0.43 UAH. У Запоріжжі курс рубля досяг піка в січні 2018 року, коли він коштував майже 0.5 гривень. Потім тенденція пішла на спад і зберігається такою дотепер. Зараз купити рубль пропонується за 0.36 гривень.

Обмін рублів у Запоріжжі – Money 24

При необхідності продати або купити рублі в Запоріжжі варто звернутися в компанію Money 24. Ми допомагаємо:

  • зафіксувати валютний курс, створивши електронну заявку, що діє протягом півгодини;
  • зробити грошовий переказ в інше місто або країну з мінімальною комісією;
  • подивитися актуальний курс рубля на сьогодні в Запоріжжі, а також проаналізувати динаміку RUB/UAH за допомогою графічних даних;
  • вивчити крос-курси та використати онлайн калькулятор;
  • провести операції з електронними грошима.

Компанія Money 24 пропонує кращий курс рубля в Запоріжжі. При обміні валют ми забезпечуємо 100% безпеку: пропонуємо супровід до авто та перевіряємо всі купюри на справжність. Ставши нашим постійним клієнтом, ви отримуєте приємні бонуси.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ