1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Андрій

Завжди звертаюся в Money 24, якщо потрібно обміняти валюту. Уже не раз переконувався, що тут пропонують найвигідніший курс.

money24 Money24 $$$
Даша

Відкрила для себе Money 24 порівняно недавно за порадою колеги, але тепер по банкам і іншим обмінки взагалі не ходжу. Курс реально найвигідніший в усьому місті. Залишаю заявку на сайті, потім приходжу до відділення і вже все готово. По-перше, курс фіксований, по-друге, не потрібно чекати, поки відрахують суму. А так як часто міняю оптом по роботі, суми там немаленькі. Ще дуже приємно, що пропонують супроводити до машини. Дійсно відчуваєш себе в безпеці, коли у тебе на руках великі гроші. Завжди приємний сервіс, приходити – одне задоволення. Рекомендую всім!

money24 Money24 $$$
Євген

Хочу подякувати співробітників Money 24 за оперативну роботу. Так вийшло, що деякі члени сім’ї живуть в іншій країні. Тут мені допомагають швидко оформити грошові перекази. Ніякої головного болю – всю організацію беруть на себе. Комісія маленька. А так як послугою користуюся досить часто, це грає велику роль. Також при необхідності звертаюся, щоб обміняти валюту. Завжди є в наявності необхідна сума.

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук