Money 24 – обмін старих і потертих купюр у Запоріжжі
7 October 2020

Сьогодні для оплати товарів і послуг всі частіше використовуються безготівкові платежі. Однак у найближчі роки готівка не зникне повністю. Її

головний недолік – це зношування, що рано або пізно наступає. Якщо у вас у руках виявилася зіпсована банкнота, не поспішаєте відчаюватись. Її легко можна замінити на нову, адже компанія Money 24 надає послугу обміну старих купюр у Запоріжжі.

Ознаки старих купюр: як розпізнати

Перш ніж приходити у фінансову установу, що займається заміною зношених купюр, спробуйте визначити їх стан самостійно. Купюра не може використовуватися як кошти платежу, якщо:
Поміняти зношену банкноту

  • є дірочки та проколи;
  • не проглядаються серійні номери, перебувають не на тих місцях або не збігаються;
  • присутні розриви та надриви, місця склеювання скотчем;
  • є плями від хімічних речовин, чорнил або рідин невідомого походження;
  • видні печатки, написи та малюнки, яких бути не повинно.

При виявленні одного або декількох ознак, які ми перелічили вище, необхідно звернутися в компанію Money 24 за заміною. Сьогодні ця процедура дуже проста, адже вам не потрібно шукати представництво Національного банку України для обміну. Приходьте до нас, здавайте старі купюри в Запоріжжі та одержуйте нові екземпляри.

Як поміняти зношену банкноту в Money 24 Запоріжжі

Заміна зношених банкнотКомпанія Money 24 приймає зношені банкноти в Запоріжжі за двома адресами: бульвар Шевченка, 71 і проспект Соборний, 153. Приходите в одне з відділень, де наші співробітники вам допоможуть. При обміні старих купюр є два варіанти:

  1. Якщо збережено більше 55% площі, ушкодження не сильні, серійні номери перебувають на правильних місцях і повністю видні, касир моментально вилучає екземпляр і віддає вам новий;
  2. Якщо ушкодження значні, не видно серійних номерів, банкнота залита або змінила колір, не вистачає шматочка або край обгорів, банкноту відправлять на експертизу. Звичайно це займає трохи більше часу, а при одержанні результату вас повідомлять про рішення.

Переваги заміни старих банкнот в Money 24 у Запоріжжі

Компанія Money 24 здійснює прийом старих купюр у Запоріжжі в будь-який зручний для вас час. З нами приємно співпрацювати, тому що:

  • всі екземпляри перевіряються на дійсність – ви надійно захищені від підробок;
  • у нашім розпорядженні більше 15 різних валют світу;
  • при обміні зіпсованих купюр ми беремо мінімальну комісію.

Також звертайтеся до нас, щоб вигідно обміняти іноземні гроші або електронні валюти, зробити грошовий переказ по регіонах України та за рубіж, довідатися актуальний курс і вивчити динаміку котирувань.

Схожі публікації
Грошові перекази по Україні
Грошові перекази по Україні
2 February 2021

Існують різні методи переказів коштів, по території України, це можна зробити, маючи відкритий рахунок у банку або ж без нього. Найбільш надійним і ...

Міжнародні грошові перекази з компанією Money 24 Запоріжжя
Міжнародні грошові перекази з компанією Money 24 Запоріжжя
27 January 2021

Міжнародні грошові перекази - чудова альтернатива передачі наявних коштів і використанню карток. Це можливість заощадити ваш час і сили, звернувшись ...