1

ЧОРНИЙ ВАЛЮТНИЙ РИНОК ЗАПОРІЖЖЯ: ЧИ ВАРТО РИЗИКУВАТИ ДЛЯ ОБМІНУ

5 Листопада 2020

Українцям цікаві курси валют у Запоріжжі на чорному ринку, тому що більшість переконані, що тільки в такий спосіб можна вигідно обміняти валюту. Пропонуємо розібратися, чи дійсно тіньовий ринок – це краще місце для конвертації грошей. Розглянемо його переваги та недоліки, а також розповімо, куди звертатися за покупкою та продажем валюти.

Причини змін «чорного» курсу валюти в Запоріжжі

Курс валют у Запоріжжі на чорному ринку залежить від тих же факторів, що й банківський курс. Всі установи орієнтуються на офіційні дані, оголошені Національним банком України. Потім додають свій відсоток комісії та виставляють наявний курс для населення.

На курс валют у Запоріжжі чорного ринку впливає:

Обмін на чорному ринку Запоріжжя

Ситуація в економіці. Через зміни ВВП, рівня зайнятості населення та індексу споживчих цін, зовнішніх боргових зобов’язань і державного бюджету, індексу ділової активності та торгівельного балансу з’являються стрибки валютних курсів.

Довіра населення до валюти. При нестабільному положенні держави серед населення наростають панічні настрої. Вони помічають невеликий ріст вартості інвалют і очікують, що гривня швидко знеціниться. Тому йдуть на чорний ринок валют у Запоріжжі та купують долари або євро. Вони ще сильніше впливають на підвищення попиту, тим самим девальвуючи національний грошовий знак.

Політика. Коли країна конфліктує або веде бойові дії з іншими державами, відбуваються внутрішні зміни, що стосуються законів, податків, соціальних виплат, ціна грошової одиниці починає коливатися.

Спекуляції на біржах. Курс валют у Запоріжжі на чорному ринку сьогодні може короткочасно вирости або впасти, якщо на біржах активно продаються/купуються певні котирування. Так трейдери спеціально підсилюють стрибки, щоб більше заробити.

НБУ. Завдання Центрального банку – уберегти національний грошовий знак від обвалу. Тому в моменти нестабільності НБУ бере активну участь у формуванні попиту та пропозиції на ринку, вводить обмеження на валютні операції, міняє процентні ставки, проводить інтервенції.

Чорний ринок валют у Запоріжжі: за й проти

Курс валют в Запоріжжя на чорному ринкуЧорний ринок валют у Запоріжжі користується популярністю, як і в будь-якому іншому місті. Чим він залучає українців? По-перше, там немає необхідності засвідчувати свою особистість або звітувати за операції. По-друге, не існує обмежень по сумі обміну. По-третє, звичайно курс більше вигідний, чим у банках.

Але й без мінусів нікуди. Чорний ринок валюти в Запоріжжі – це небезпечно, якщо звертатися в неперевірені місця або до «мінял». На тіньовому ринку часто обманюють: дають купюри, що вийшли з обороту або підроблені, а в найгіршому разі грабують відразу після обміну. Сучасна безпечна альтернатива – електронні обмінники, де пропонується вигідний курс валют чорного ринку в Запоріжжі та гарантується безпека.

 

Money 24 – вигідний обмін валют на чорному ринку в Запоріжжі

Якщо вас цікавить курс валют чорного ринку в Запоріжжі, звертайтеся в компанію Money 24. Ми працюємо для клієнта, тому пропонуємо:

Обменять валюту на черном рынке Запорожья

  • самий вигідний курс по місту;
  • можливість створити електронну заявку наступного обміну;
  • здійснення переказів грошей по Україні та закордон;
  • обмін оптом і в роздріб;
  • обмін кріптовалюти;
  • супровід до автомобіля або найближчого пункту призначення після обміну.

Курс валют на чорному ринку в Запоріжжі в компанії Money 24 фіксується при створенні заявки онлайн. Протягом 30 хвилин під’їдьте в пункт і конвертуйте гроші вигідно.

Схожі публікації
Курс валют у банках Запоріжжя: як вигідно міняти гроші
Курс валют у банках Запоріжжя: як вигідно міняти гроші
3 Лютого 2021

Вигідний обмін валют вимагає більш глибоких знань, чим просте відстеження ставок у різних банках і обмінних пунктах. На курс валют у банках Запоріжжя ...