1

Курс валют у банках Запоріжжя: як вигідно міняти гроші

3 February 2021

Вигідний обмін валют вимагає більш глибоких знань, чим просте відстеження ставок у різних банках і обмінних пунктах. На курс валют у банках Запоріжжя впливає ряд економічних, політичних і соціальних факторів. Щоб допомогти вам ретельніше розібратися у формуванні ставок і вибрати слушну мить для конвертації, компанія Money 24 підготувала цю статтю.

Формування валютних курсів у банках Запоріжжя

Курс валют у банках Запоріжжя на сьогодні встановлюється на підставі:
Валютний курс в банках Запоріжжя

  1. Макроекономічних індикаторів. Показники інфляції, ВВП, безробіття, ділової активності, державного боргу та стану держбюджету прямо впливають на вартість національного грошового знаку.
  2. Політичного положення країни. Через зміну влади, законів і системи оподатковування, зовнішніх політичних конфліктів і бойових дій валютний курс демонструє коливання.
  3. Настрою серед населення. Коли люди помічають, що курс валют у Запоріжжі в банках починає рости, вони очікують гіршого розвитку подій. Інтуїція підказує, що гривня може обвалитися, тому краще конвертувати заощадження в євро та долари. Це приводить до різкого росту попиту на інвалюту і її подорожчання.
  4. Дій Центрального банку. НБУ направляє зусилля на те, щоб гривня якнайменше скакала. Для цього регулюється попит та пропозиція на відкритих торгах, проводяться інтервенції, міняються процентні ставки по кредитах.

Динаміка курсів валют у запорізьких банках

За останні місяці світова економіка сильно постраждала. У першу чергу, причиною тому стало падіння вартості нафти. Долар і євро почали стрімко зміцнювати. Тому що ціни на багато товарів в Україні прив’язані саме до цих грошових одиниць, жителям варто подбати про те, щоб запастися валютою. Експерти прогнозують, що курси валют у банках Запоріжжя продовжать збільшуватися. І складно передбачити, якого значення вони досягнуть. Тому зараз самий час купити інвалюту.

Money 24 – кращий курс валют у Запоріжжі

Подивіться курс валют в банках, і ви переконаєтеся, що компанія Money 24 робить самі вигідні пропозиції обміну валют у Запоріжжі. У нас можна:

Курс валют в запорізьких банках

  • фіксувати ставку онлайн, щоб протягом півгодини зробити обмін;
  • стежити за коливаннями котирувань і дивитися крос-курси;
  • вивчати економічні новини;
  • робити грошові перекази та проводити операції із кріптовалютою.

Безпека – одна з головних переваг Money 24 Запоріжжя. Ми перевіряємо кожну банкноту на дійсність і надаємо супровід до автомобіля.