1

Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня в Запоріжжі на сьогодні

Купівля
7.0500
Продаж
7.4000
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1230 1.1300
GBP/USD 1.3050 1.3380
USD/RUB 73.0500 76.4900
EUR/RUB 82.7500 86.4900
USD/PLN 4.0900 4.2400
EUR/PLN 4.6400 4.7800
Графік змін Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня в Запоріжжі на сьогодні

Money 24 – кращий курс дирхама та вигідний обмін у Запоріжжі

Дирхам став офіційним грошовим знаком в Об’єднаних Арабських Еміратах у середині 1970-х років, коли держава придбала незалежність. Раніше в країні використовувалися різні валюти залежно від регіону. Наприклад, у Катарі та Дубаї ходили ріали, а в Абу-Дабі – динари. Курс дирхама в Запоріжжі рекомендується дізнаватися перед відвідуванням ОАЕ, щоб заздалегідь підготуватися до оплати товарів і послуг. Також ціна валюти цікава тим, хто переїжджає, інвестує, веде міжнародний бізнес або співробітничає з арабськими компаніями. Компанія Money 24 допоможе довідатися особливості співвідношення AED/UAH і зробити вигідний обмін.

Як встановлюється курс AED/UAH у Запоріжжі

Курс дирхама в Запоріжжі

Валютна пара гривня дирхам у Запоріжжі залежить від:

  1. Ціни на сировину. Держава багата корисними копалинами – нафтою та газом. 40% ВВП становить експорт даних сировинних товарів. Чим більше обсяги закордонних поставок і чим вище ціна на газ і нафту на міжнародному ринку сировини, тим вище курс дирхама в обмінниках Запоріжжя.
  2. Монетарної політики. Ціль Центрального банку – стимулювати економічний ріст країни. Тому потрібно стабілізувати курс дирхама в обмінниках Запоріжжя за допомогою інструментів грошово-кредитної політики, наприклад, зміни процентної ставки, контролю операцій з інвалютою або проведення інтервенцій.
  3. Курсу долара. Дирхам ОАЕ в Запоріжжі тісно пов’язаний з вартістю долара США. Американська валюта – це гарант стабільного росту добробуту жителів Еміратів. Така прив’язка існує за рахунок високої популярності американських доларів при проведенні міжнародних транзакцій. Якщо ціна USD збільшується, AED рухається в тому ж напрямку.

Також співвідношення дирхам гривня в Запоріжжі перебуває в прямої залежності від економічного стану країн. Для аналізу важливо враховувати приріст ВВП, сальдо платіжного балансу, індекс споживчих цін, бюджетний дефіцит, зовнішній борг, рівень зайнятості населення.

Дирхам ОАЕ: особливості та динаміка

курс дирхама в обмінниках ЗапоріжжяЦіна на арабський дирхам у Запоріжжі підтримується на стабільному рівні за рахунок декількох факторів. По-перше, в ОАЕ працює три фондові біржі, країна є біржовим центром Африки та Західної Азії. По-друге, держава приваблива для туристів. Дана сфера становить майже 9% ВВП. По-третє, стрімкий розвиток Еміратів відбувався завдяки місцевим капіталам і цільовим кредитам, а не закордонним інвестиціям.

За останні два роки в динаміці AED/UAH не спостерігалося різких коливань. У березні 2019 року купити дирхами в Запоріжжі можна було за 7.30 гривень. Потім їхня вартість поступово початку падати до січня 2020 року. Тоді вартість валюти склала 6.43 UAH. До березня ціна знову виросла до 7.15 гривень. Зараз спостерігається невеликий спад. На даний момент купити дирхам у Запоріжжі пропонується за 6.90 UAH.

На міжнародній валютній біржі дирхам відносять до екзотичних грошових одиниць. Однак професійними трейдерами успішно здійснюється покупка та продаж дирхама в Запоріжжі в котируваннях USD/AED і EUR/AED. Щоб спрогнозувати їхні перегони, варто більше орієнтуватися на фундаментальний, ніж на технічний аналіз.

Вигідний обмін дирхам/гривня – Money 24 у Запоріжжі

Компанія Money 24 пропонує купити та продати дирхам у Запоріжжі на вигідних умовах, а також:

  • зробити грошовий переказ закордон;
  • провести операції із кріптовалютою;
  • залишити заявку на сайті та зафіксувати ціну дирхама Об’єднаних Арабських Еміратів у Запоріжжі;
  • відстежити котирування AED/UAH у динаміці за допомогою графічної інформації;
  • завантажити додаток Money 24 і завжди залишатися в курсі останніх новин.

Якщо потрібний вигідний обмін дирхама в Запоріжжі, компанія Money 24 завжди до ваших послуг.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ