Курс обміну Євро / Злотий в Запоріжжі на сьогодні

Купівля
4.5100
Продаж
4.6300
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.4000
USD/RUB 73.5000 75.2400
EUR/RUB 88.3800 90.3900
USD/PLN 3.7300 3.8400
EUR/PLN 4.5100 4.6300
Графік змін Курс обміну Євро / Злотий в Запоріжжі на сьогодні

Money 24 – найкращий курс злотих до євро і вигідний обмін в Запоріжжі

У 2004 році Польща приєдналася до Євросоюзу. Минуло вже багато років, але за цей час уряд так і не прийняв рішення зробити євро єдиною офіційною грошовою одиницею. Місцеві жителі і відвідувачі країни платять у всіх закладах польськими злотими. Ця валюта останнім часом сильно зміцнилася і вважається досить надійною. Розглядаючи курс злотих до євро, ми аналізуємо два взаємопов’язаних грошових знаків. Це котирування цікаво всім, хто бере участь в торгах на біржах, направляє міжнародні інвестиції, закуповує за кордоном товари або послуги.

Збираючись поїхати із Запоріжжя до Польщі по своїх особистих справах, ми рекомендуємо ще до виїзду перевести євро в злоті. Краще не брати з собою євро в надії на те, що це країна ЄС, і даною валютою можна розплачуватися. В реальності її приймають далеко не у всіх місцях. Та й вартість товарів і послуг буде не настільки вигідною.

Розглядаючи співвідношення EUR/PLN в розрізі отримання вигоди від фінансових операцій, вам необхідно дізнатися більше особливостей про цю пару. Тому пропонуємо розглянути її докладніше і звернутися за обміном у відділення Money 24 в Запоріжжі.

Курс злотих до євро в Запоріжжі: особливості формування

За останні кілька років валюта Польщі досить сильно зміцнилася. Це пов’язано з тим, що активізувався видобуток срібла і розвиток сільськогосподарської галузі.
курс злотих до євро
Всі ці товари країна поставляє на експорт, за рахунок чого отримує дохід в бюджет.
Більшою мірою на курс євро до злотих впливають макроекономічні індикатори. Але тут краще аналізувати не Польщу окремо, а всі держави, які входять в Єврозону. Найбільш важливими економічними показниками вважаються:

  1. Валовий внутрішній продукт. Якщо спостерігається приріст ВВП, це означає, що збільшуються виробничі обсяги, промисловість активно працює, а рівень споживання зростає. Все це призводить до зниження інфляції та зміцнення національної грошової одиниці.
  2. Зовнішні боргові зобов’язання. У кожної країни є борг, який поступово потрібно виплачувати і платити відсотки за його використання. У моменти таких виплат відбувається відтік валюти з внутрішнього ринку, за рахунок чого місцеві гроші падають в ціні.
  3. Торгівельний баланс. Польський бюджет більш, ніж на 70% складається з доходів від продажу товарів і послуг на експорт. Чим більше країна продає за кордон, тим сильніше стає національна валюта.
  4. Індекс споживчих цін і безробіття. Тут необхідно орієнтуватися на показники найвпливовіших країн ЄС – Італію, Німеччину і Францію. При підвищенні рівня інфляції та безробіття ми побачимо негативну динаміку котирування злотий-євро.

Вартість EUR/PLN щодня формується в залежності від попиту і пропозиції на ринку. Тому рекомендуємо використовувати конвертер злотий-євро, щоб дізнатися точний курс на сьогоднішній день.

Як торгувати на біржі котируванням EUR/PLN

курс злотий євроЯкщо скласти рейтинг найпопулярніших валют світу, євро опиниться на другому місці. І на FOREX торги за участю цієї грошової одиниці проходять дуже активно. А польський злотий – це екзотична, але досить популярна валюта.

Крос курс злотий-євро дуже часто використовують для спекуляцій.

Котирування відрізняється високою волатильністю, що передбачає значні ризики. Воно підходить для торгівлі на довгостроковий і середньостроковий період.

Фінансові аналітики радять відкривати позиції на покупку і продаж валютної пари на початку Європейської сесії.

Для того, щоб передбачити скачки, важливо користуватися інструментами технічного аналізу.

Ви можете вивчити динаміку EUR/PLN за вибраний часовий інтервал і прорахувати актуальний курс злотий-євро за допомогою калькулятору. Ще варто стежити за новинами, що виходять від ЄЦБ.

Наприклад, зниження процентних ставок говорить про те, що курс скоро впаде.

 

Вигідний обмін євро-злотий в Money 24 Запоріжжя

Коли потрібна конвертація злотих в євро в Запоріжжі, звертайтеся в обмінник Money 24. У нас можна:

  • Зафіксувати курс злотий-євро онлайн;
  • Подивитися динаміку EUR/PLN;
  • Дізнатись свіжі новини з фінансів та економіки;
  • Прорахувати злоті до євро на калькуляторі.

Також ми займаємося операціями з електронними валютами і грошовими переказами. Стаючи постійним клієнтом Money 24, ви отримаєте вигідну знижку.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

пн-сб с 9:00 до 19:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ