Курс обміну USD / PLN в Запоріжжі на сьогодні

Купівля
3.7300
Продаж
3.8400
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.4000
USD/RUB 73.5000 75.2400
EUR/RUB 88.3800 90.3900
USD/PLN 3.7300 3.8400
EUR/PLN 4.5100 4.6300
Графік змін Курс обміну USD / PLN в Запоріжжі на сьогодні

Money 24 – найкращий курс злотого до долара і вигідний обмін в Запоріжжі

Якщо подивитися на Польщу і Сполучені Штати, то відразу стає зрозуміло, що ці дві країни абсолютно різні. Їх не можна порівняти ні за економічними, ні за будь-якими іншими показниками. Але якщо говорити про курс злотих до долара, тут справи йдуть інакше. Дане котирування користується високим попитом під час торгів на міжнародному валютному ринку. Крім того, воно цікавить кожного інвестора, мандрівника, мігранта або бізнесмена, який проводить міжнародні угоди.

Щоб дізнатися цікаву інформацію про співвідношення USD/PLN для особистих цілей і вигідно перевести долар у злотий в Запоріжжі, користуйтеся послугами компанії Money 24. Ми постійно ділимося корисними даними та допомагаємо з обмінними операціями.

Що впливає на курс злотого до долара в Запоріжжі

курс злотих до долараОднією з причин, чому змінюється курс злотий-долар, є економічна ситуація в США. Крім всіх стандартних показників, тут важливо враховувати ринок приватної нерухомості, на чолі якогостоять найбільші транснаціональні корпорації. Подивіться ціни корпоративних акцій на фондовому ринку: якщо вони ростуть, то рекомендується купувати американську валюту.

Також співвідношення USD/PLN формується під впливом макроекономічних показників Євросоюзу. Тут можна виділити кілька ключових індикаторів:

  1. Процентні ставки в банках. Якщо вони зменшуються, то цінність євро слабшає. Так як злотий і євро тісно пов’язані, то валюта Польщі теж девальвується.
  2. Рівень безробіття й індекс споживчих цін. При зростанні інфляції та безробіття можна спостерігати негативну динаміку польської грошової одиниці. У такій ситуації краще перевести злоті в долари.
  3. Валовий внутрішній продукт. Якщо динаміка позитивна, і ВВП виріс більше, ніж на три відсотки, радимо виставляти на продаж співвідношення USD/PLN.

Ще однією причиною курсових стрибків можуть стати біржові торги. Тут постійно використовують валюти для спекуляцій. Коли великі учасники біржі працюють з котируванням, вони можуть спеціально продати або купити її, щоб знизити або підвищити ціну певної валюти. Такі дії мають короткочасний ефект. На нашому сайті ви можете використовувати конвертер валют злотий-долар, щоб дізнатися актуальну вартість на сьогоднішній день в Запоріжжі.

Як правильно торгувати котируванням USD/PLN на біржах

курс злотий долар

Висока волатильність співвідношення злотий-долар вимагає відстежувати курс на постійній основі. Навіть за одну добу котирування часто змінюється: то зростає, то падає. Найбільший заробіток в короткостроковій перспективі можна отримати, якщо торгувати під час піку Американської і Європейської сесії. Торгівля рано вранці і пізно ввечері теж може принести дохід, але тут краще орієнтуватися на довгострокову або середньострокову перспективу.

Незважаючи на те, що за 16 років членства в Євросоюзі Польща не зробила євро своєї офіційною валютою, PLN і EUR пов’язані між собою. Вони відносяться до одного регіону, тому їх динаміка прямо пропорційна. Якщо зростає євро, то зростає і злотий. А з доларом все навпаки: якщо його вартість збільшується, то польська валюта дешевшає. Радимо використовувати конвертер, щоб перевести злотий в долар та отримати актуальні дані.

Вигідний обмін долар/злотий в Запоріжжі – Money 24

Якщо ви шукайте обмінний пункт в Запоріжжі, де можна проводити вигідні фінансові операції, звертайтеся в Money 24. Ми створили багатофункціональний сайт, який дозволяє:

  • Відстежити динаміку USD/PLN за будь-який проміжок часу;
  • Використовувати калькулятор злотий-долар для прорахунку актуальною вартості;
  • Залишати заявку на обмін, за допомогою якої курс фіксується на півгодини;
  • Стежити за актуальними економічними новинами.

Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з компаніями. У нас можна провести оптовий і роздрібний обмін на привабливих умовах, а також отримати знижку постійного клієнта.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

пн-сб с 9:00 до 19:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ