Курс обміну Євро / Долар США в Запоріжі на сьогодні

Купівля
1.2010
Продаж
1.2070
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2070
GBP/USD 1.3650 1.4000
USD/RUB 73.5000 75.2400
EUR/RUB 88.3800 90.3900
USD/PLN 3.7300 3.8400
EUR/PLN 4.5100 4.6300
Графік змін Курс обміну Євро / Долар США в Запоріжі на сьогодні

Найвигідніший курс євро до долара та обмін в Запоріжжі – Money 24

Вивчати різні валютні пари дуже цікаво, особливо якщо мова йде про курс євро до долара. Тут представлені найбільш відомі грошові знаки, якими користуються у всьому світі. За весь час свого існування вони завоювали довіру, тому зараз їх використовують, щоб зберігати персональні заощадження і державні валютні резерви, створювати банківські депозити і торгувати на міжнародному рівні.
курс евро к доллару

Дізнаватися актуальний курс долара США до євро в Запоріжжі і стежити за динамікою котирування потрібно тим, хто займається підприємництвом і співпрацює з іншими країнами, збирається в поїздку за кордон, інвестує або торгує на біржах. Компанія Money 24 допоможе вам більш детально вникнути в особливості пари EUR/USD, щоб ви змогли здійснювати найвигідніші операції з обміну.

Фактори, що впливають на курс долара до євро в Запоріжжі

На курс євро до долара в Україні мають значний вплив державні органи, які проводять грошово-кредитну політику. Це Європейський Центральний банк і Федеральна Резервна Система. Їх завдання – вберегти валюти від непередбачених і різких стрибків, підтримуючи стабільний курс. Що можна зробити, щоб захистити грошові знаки? Провести відкриті торги на ринку, встановити обмеження на операції з валютою та експортно-імпортні угоди, збільшити або зменшити процентні ставки по кредитах, змінити резервні вимоги, підвищити кількість грошової маси в обороті.
курс долара до євро
Також курс долара до євро безпосередньо залежить від стану економіки в Сполучених Штатах і країнах-членах Євросоюзу. При аналізі котирування і змін в динаміці звертайте увагу на:

 • Валовий внутрішній продукт;
 • Інфляцію (поточні і прогнозовані показники);
 • Фінансову діяльність транснаціональних корпорацій;
 • Рівень зайнятості населення;
 • Активність на американському ринку нерухомості;
 • Співвідношення між обсягами експорту та імпорту;
 • Зовнішні боргові зобов’язання.

Цікаво відзначити, що валютна пара євро до долара пов’язана з курсом інших грошових знаків. Це можна розглянути на прикладі валюти Японії – ієни. Якщо її вартість підвищується, то ціна EUR і USD падає, і навпаки.

Курс EUR/USD: специфіка біржової торгівлі

крос курс євро до долараКрос курс євро до долара дуже затребуваний на FOREX і на міжнародному рівні в цілому. Чому так відбувається?

 1. Трейдерам безпечно і зручно спекулювати даними співвідношенням, тому що динаміка легко передбачувана;
 2. На валюти постійно підтримується підвищений попит. Вони беруть участь в більш ніж 70% всіх міжнародних угод;
 3. Працюючи з євро і доларом, люди відчувають до них довіру, тому що вони завжди залишаються ліквідними.

Аналізуючи котирування долар до євро, курс показує найбільш різкі стрибки в середині Американської сесії. Також коливання можна спостерігати в період між Європейськими та Тихоокеанськими торгами. Зміни в напрямку руху EUR/USD відбуваються двічі на день: якщо вранці курс збільшується, то до вечора він починає падати, і навпаки.

Щоб складати вірні прогнози і вибирати найкращий час для покупки/продажу валютної пари, потрібно ретельно проводити технічний аналіз. За допомогою математичних розрахунків можна з високою точністю передбачати стрибки. Зазвичай різких коливань не буває, тому ризики при торгівлі зводяться до мінімуму. Використовуйте також фундаментальний аналіз – стежте за новинними заявами з країн ЄС і США, так як вони можуть спровокувати стрибки.

Обмін євро до долара за вигідним курсом в Запоріжжі – Money 24

курс євро до долара УкраїнаХочете дізнатися, який курс долара до євро сьогодні в Запоріжжі, і зробити вигідний обмін? Звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

 • Зафіксувати актуальну вартість валюти перед конвертацією;
 • Розрахувати курс долара до євро на калькуляторі онлайн;
 • Подивитись свіжі новини зі світу економіки;
 • Проаналізувати динаміку котирування EUR/USD.

Також ми з радістю допоможемо вам оформити переказ грошових коштів або обміняти електронні валюти. Постійним клієнтам вигідні знижки гарантовані.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

пн-сб с 9:00 до 19:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ