1

КУРС АВСТРАЛІЙСЬКОГО ДОЛАРА В ОБМІННИКАХ ЗАПОРІЖЖЯ | КУПИТИ АВСТРАЛІЙСЬКИЙ ДОЛАР

Купівля
19.1300
Продаж
20.5500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1140 1.1260
GBP/USD 1.3150 1.3500
USD/RUB 76.2600 79.2800
EUR/RUB 85.0500 89.9400
USD/PLN 4.0500 4.1700
EUR/PLN 4.5600 4.6800
Графік змін КУРС АВСТРАЛІЙСЬКОГО ДОЛАРА В ОБМІННИКАХ ЗАПОРІЖЖЯ | КУПИТИ АВСТРАЛІЙСЬКИЙ ДОЛАР

Австралійський долар – обмін за вигідним курсом від Money 24 у Запоріжжі

В Австралії та на прилеглих островах, як національна валюта, використовується австралійський долар. Дану грошову одиницю відносять до валют-мажорів, тому що вона перебуває на шостій позиції в списку самих популярних грошових знаків миру. Із загальної суми міжнародного обороту капіталів 5% доводиться на AUD. Пропонуємо довідатися актуальний курс австралійського долара в Запоріжжі і його особливості, а також зробити вигідний обмін у компанії Money 24.

Фактори, що впливають на пару AUD/UAH у Запоріжжі

Австралійський долар обмін
Економічний стан держави в першу чергу впливає на курс австралійського долара в обмінниках Запоріжжя. Коливання можуть з’явитися після публікації статистичних даних про ВВП, безробіття, рівня інфляції, обсягів роздрібних продажів, суми зовнішнього боргу, збалансованості бюджету.
Також котирування австралійський долар гривня в Запоріжжі залежить від:

  1. Сировини. Близько 50% експорту Австралії становить золото. Тому національна валюта прямо залежить від дорогоцінного металу. При рості цін на золото AUD зміцнює.
  2. Політики ЦБ. Щоб зберігати курс гривня австралійський долар у Запоріжжі на стабільному рівні, НБУ та Резервний Банк Австралії проводять інтервенції, стежать за кількістю грошової маси в обороті, регулюють експортно-імпортні операції.
  3. Інвестицій. Австралію виділяють як перспективну для інвестицій країну. Це завдяки тому, що ЦБ установив привабливу ставку, і повернення від вкладених капіталів досить високий. Тому іноземці активно направляють гроші в державу та зміцнюють місцеву валюту.
  4. Сільськогосподарської галузі. В Австралії сільське господарство активно розвивається, а вирощена продукція поставляється в інші країни. Однак дана сфера діяльності напряму залежить від погодних умов. Якщо врожайність нижче очікуваної, обсяги експорту скорочуються. Це значить, що курс австралійського долара обмінниках Запоріжжя буде знижуватися.

Також вартість AUD залежить від економічного становища таких країн, як США, Китай, Японія, Індія та Південна Корея. Ці держави виступають ключовими партнерами по співробітництву та торгівлі з Австралією.

Особливості та динаміка австралійського долара

Курс австралійського долара
На міжнародному валютному ринку трейдери виявляють цікавість до валюти Австралії, тому покупка та продаж австралійського долара в Запоріжжі – часте явище на FOREX.

Грошова одиниця найчастіше бере участь у котируваннях з USD, EUR, JPY. Новачкам рекомендується починати з торгівлі AUD-USD, тому що перегони даної пари легко передбачити.

Для аналізу динаміки австралійського долара та прогнозування коливань потрібно стежити за ціною золота на сировинному ринку, проводити технічний і фундаментальний аналіз.

За останні три роки простежуються зміни курсу AUD/UAH. На початку 2018 року його вартість становила 22.37 гривень, а потім почав повільно, але впевнено знижуватися.

Даний тренд зберігався аж до лютого 2020 року. Потім ціна валюти Австралії почала повільно зростати.

Сьогодні купити австралійський долар у Запоріжжі пропонується за 17.77 гривень.

 

Обміняти австралійський долар у Запоріжжі – Money 24

При необхідності зробити обмін австралійського долара в Запоріжжі пропонуємо звернутися в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

  • відслідковувати динаміку AUD/UAH у реальному часі;
  • зробити вигідні грошові перекази по світу;
  • проводити операції з електронною валютою;
  • створювати електронні заявки для фіксації курсу.

Також ви можете завантажити мобільний додаток Money 24, щоб першими дізнаватися свіжі новини та актуальний валютний курс. Ми допоможемо вигідно купити та продати австралійський долар у Запоріжжі, а постійним клієнтам надамо знижки.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Запоріжжя, просп. Соборний, 153

Пн-Сб 09:00 - 20:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ