1

Купити канадський долар Запоріжжя | Курс канадського долара в Запоріжжі

Купівля
21.2500
Продаж
22.7500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1140 1.1260
GBP/USD 1.3150 1.3500
USD/RUB 76.2600 79.2800
EUR/RUB 85.0500 89.9400
USD/PLN 4.0500 4.1700
EUR/PLN 4.5600 4.6800
Графік змін Купити канадський долар Запоріжжя | Курс канадського долара в Запоріжжі

Канадський долар – обмін за вигідним курсом у Запоріжжі від Money 24

Купити канадський долар в ЗапоріжжіУ Канаді проживає майже 40 мільйонів чоловік. Країна посідає друге місце по площі у світі, тому на національну валюту завжди є високий попит. Українцям також цікавий курс канадського долара в Запоріжжі, тому що багато співвітчизників їдуть туди тимчасово або на ПМП, працюють і вчаться в Канаді. Між українськими та канадськими бізнесменами ведеться взаємовигідне співробітництво, направляються інвестиції.

Канадський долар перебуває в рейтингу десяти самих популярних грошових одиниць у світі. Якщо вам потрібно обміняти CAD/UAH для закордонної поїздки, бізнесу або трейдингу, звертайтеся до послуг компанії Money 24 у Запоріжжі.

CAD/UAH: формування курсу в Запоріжжі

Курс канадського долара в обмінниках Запоріжжя залежить від ринку сировини. Канада – залежна від експорту країна. Вона активно добуває та продає іншим державам нафту. Тому при подорожчанні даного сировинного товару національна валюта зміцнює. Також варто відзначити, що ключовими споживачами нафти є США та Китай, тому їхній економічний стан впливає на вартість CAD.
Курс канадського долара в Запоріжжі
Також котирування гривня канадський долар у Запоріжжі залежить від економічного становища України та Канади. Щоб розуміти причини коливань, потрібно аналізувати:

  1. ВВП. Збільшення ВВП свідчить про ріст виробничих обсягів. Це позитивно позначається на кредитуванні населення. Також ростуть іноземні інвестиції, падає інфляція, а місцева валюта зміцнює.
  2. Індекс споживчих цін. Нормальний рівень інфляції в Канаді становить 2%. При таких обставинах курс канадський долар гривня в Запоріжжі стабільний.
  3. Процентні ставки по кредитах. Центральні банки міняють процентні ставки залежно від того, потрібно зміцнити або послабити національну валюту. При рості дисконтної ставки в Канаді курс канадського долара в обмінниках Запоріжжя збільшує.
  4. Ринок праці. Девальвація національного грошового знака відбувається при збільшенні числа безробітного населення.
  5. Торгівельний баланс. Позитивне сальдо торговельного балансу означає, що країна експортує більше, ніж імпортує. Це стимулює цінність місцевої валюти.

 

Особливості та динаміка канадського долара

Покупка та продаж канадського долара в Запоріжжі на міжнародному валютному ринку – не настільки часте явище, як з євро або американським доларом. Проте, CAD часто бере участь у котируваннях з ієной, доларом США, євро, швейцарським франком і британським фунтом. Волатильність канадського долара – від низької до середньої, тому з валютою зручно працювати і новачкам в області трейдингу, і професіоналам.

Канадський долар вважається стабільною валютою, тому багато держав зберігають валютні резерви, використовуючи CAD. Аналізуючи динаміку CAD/UAH за останні роки, очевидно, що стрибки відбувалися через українську валюту.

Купити та продати канадські долари – Money 24 Запоріжжя

Обміняти канадський долар в ЗапоріжжіКомпанія Money 24 надає вигідний обмін канадського долара в Запоріжжі, а також:

  • дослідження динаміки CAD/UAH і прогнозування коливань;
  • можливість обміняти гроші по зафіксованому онлайн курсі;
  • перекази грошей у будь-який регіон світу з мінімальними комісійними;
  • онлайн-операції з електронними валютами.

Завантажуйте мобільний додаток Money 24, і ви завжди будете в курсі останніх новин по фінансам, економіці та валютному ринку. Якщо буде потрібно купити або продати канадський долар у Запоріжжі, компанія Money 24 завжди готова допомогти. Постійним клієнтам надаються знижки.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Запоріжжя, просп. Соборний, 153

Пн-Сб 09:00 - 20:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ