1

Курс швейцарського франка Запоріжжя | Обмін франка в Запоріжжі

Купівля
28.8000
Продаж
29.6500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс швейцарського франка Запоріжжя | Обмін франка в Запоріжжі

Обмін франків за кращим курсом від Money 24 у Запоріжжі

1850 рік став поворотним у фінансовій системі Ліхтенштейну та Швейцарії, тому що була введена нова офіційна валюта – франк. Курс франка в Запоріжжі відрізняється стабільністю, практично ніколи різко не міняється. Придбати швейцарську валюту буде потрібно українцям, які збираються відвідати європейські країни, співробітничати з іноземними колегами, інвестувати або торгувати на біржах. За вигідним обміном звертайтеся до послуг Money 24.

Причини змін курсу CHF/UAH у Запоріжжі

Курс франка в ЗапоріжжіНа курс франку в обмінниках Запоріжжя впливає співвідношення попиту та пропозиції, тому що це вільно конвертована валюта. За даними міжнародного рейтингу, у Швейцарії ринок фінансових послуг високорозвинений. Він лідирує по темпах розвитку у світі. У державі населенню гарантуються безпечні банківські вклади, пропонуються пільгові умови сплати податків. При страхуванні також забезпечується мінімальний ризик. Тому довіра громадян до національної валюти досить висока. Її часто використовують для інвестицій, збільшуючи попит на франк і його цінність.

Також на котирування франк гривня в Запоріжжі впливає:

  1. Грошово-кредитна політика. Національний банк Швейцарії націлений на те, щоб забезпечити стабільний і планомірний економічний розвиток. Для цього вартість місцевого грошового знаку повинна підтримуватися на одному рівні. Якщо виникають негативні зовнішні фактори, наприклад, ріст інфляції, ЦБ впроваджує інструменти монетарної політики. Він підтримує курс стабільним за рахунок інтервенцій, процентних ставок, контролю операцій з інвалютою.
  2. Світовий ринок сировинних товарів. Швейцарський франк – це «сировинна» валюта. Її вартість залежить від цін на нафту, золото, газ і коштовні метали. Якщо вони дорожчають, CHF зміцнює.
  3. Економіка. Курс франка в обмінниках Запоріжжя встановлюється відповідно до макроекономічних індикаторів. Він формується на основі валового внутрішнього продукту, індексу споживчих цін, рівня зайнятості, державного бюджету та зовнішнього боргу.

Швейцарський франк: особливості

Курс франка в обмінниках ЗапоріжжяУ рейтингу стабільності швейцарський франк у Запоріжжі займає лідируюче місце, обганяючи американські долари і євро.

Гідним конкурентом може стати хіба що фунт стерлінгів. Настільки позитивні наслідки досягаються за рахунок стрімкого економічного росту держави.

Аналізуючи динаміку за останні п’ять років, відзначимо, що курс CHF/UAH не демонстрував різких стрибків.

За прогнозами експертів з області фінансів, найближчим часом коливань не передбачається.

Франку відведене почесне місце в рейтингу п’яти найбільш надійних грошових знаків, тому його використовують як державну резервну валюту.

Стабільність курсу забезпечується низьким рівнем інфляції у Швейцарії.

Що стосується біржової торгівлі, франк ставиться до категорії екзотичних валют. Найчастіше їм торгують у парі з доларом або євро. Працювати з котируваннями воліють трейдери професійного рівня.

Щоб спрогнозувати момент, коли краще продати або купити франк у Запоріжжі, рекомендується сполучати технічний і фундаментальний аналіз. Також експерти радять торгувати на короткострокову перспективу.

Обмін гривня/франк у Запоріжжі за вигідним курсом

Компанія Money 24 пропонує вигідно купити та продати франк у Запоріжжі, а також:

  • Проаналізувати динаміку CHF/UAH;
  • Замовити грошовий переказ у будь-яку частину світу;
  • Залишити заявку на обмін онлайн і зафіксувати курс на 30 хвилин;
  • Провести операції з електронними грошима;
  • Завантажити додаток і завжди залишатися в курсі останніх новин.

Обмін франка в пункті Money 24 Запоріжжя – це гарантована безпека та знижки для постійних клієнтів.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ