1

Курс юаню в обмінниках Запоріжжя | Купити юань Запоріжжя

Купівля
3.3000
Продаж
4.1000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс юаню в обмінниках Запоріжжя | Купити юань Запоріжжя

Money 24 – обмін юаню до гривні за вигідним курсом у Запоріжжі

З 1889 року в Китайській Народній Республіці з’явилася нова національна валюта – китайський юань. Грошова одиниця відноситься до вільно конвертованих, однак уряд КНР жорстко контролює курс юаню. Цікавитися динамікою CNY/UAH необхідно кожному, хто укладає торгівельні угоди з Китаєм, веде інвестиційні проекти та бізнес-співробітництво, а також збирається відвідати країну як турист. Компанія Money 24 пропонує докладніше вивчити особливості котирування та вигідно купити або продати юань у Запоріжжі.

Фактори, що формують курс юаню до гривні в Запоріжжі

продати юань у ЗапоріжжіНа курс юаню в обмінниках Запоріжжя впливає грошово-кредитна політика Китаю. Дії Народного банку КНР спрямовані на підтримку стабільної ціни місцевої валюти. Максимально припустимий діапазон стрибків установлений на рівні двох відсотків. Якщо передбачаються більш значимі коливання, банк моментально втручається, проводячи інтервенції та змінюючи процентні ставки. Також китайський юань у Запоріжжі залежить від ФРС США.

Якщо дана установа почне збільшувати дисконтну ставку, долар піде нагору, і така ж динаміка очікує CNY.

Існують і інші фактори, що впливають на котирування юань гривня в Запоріжжі:

  1. Торговельний баланс. Китайська Народна Республіка відома великими обсягами експорту товарів. Коли інші країни купують товари, зроблені в КНР, вони поповнюють бюджет держави інвалютою. Тому курс юанів у Запоріжжі росте.
  2. Попит на валюту. Висока щільність населення КНР сприяє постійно високому попиту на грошову одиницю. Тому співвідношення юані гривня в Запоріжжі зміцнює.
  3. Підприємницька діяльність. У Китаї базуються транснаціональні корпорації з різних країн. Вони проводять транзакції з великими сумами грошей. Так як для операцій використовується юань, його цінність збільшується.

Також котирування гривня юань у Запоріжжі залежить від економічного стану країн. Вартість валют міняється відповідно до динаміки ВВП, рівня інфляції та безробіття, сальдо платіжного балансу, обсягами виробництва та роздрібних продажів.

Китайський юань: особливості та динаміка

китайський юань у Запоріжжі
В останні роки відзначається економічний підйом Китаю. За рахунок цього підтримується стабільний курс юаню в обмінниках Запоріжжя.

Цьому сприяє збалансований експорт і імпорт, преференції по кредитах і податкам для розвитку торгівлі та великі обсяги іноземних інвестицій.

Також ціна CNY підтримується на рівні за рахунок того, що зовнішній борг становить менш 50% ВВП.

За останні п’ять років у співвідношенні гривня юані в Запоріжжі не спостерігалося різких стрибків, якщо не вважати березень 2016 року.

Якщо раніше вартість валюти трималася на рівні 3.7-4 UAH, то тоді вона різко опустилася до 1.53 UAH. У наступному місяці валюта повернулася на колишню позицію. В останні місяці спостерігається невелике падіння ціни CNY. Зараз купити юань у Запоріжжі пропонується за 3.45 грн.

Обміняти CNY/UAH за вигідним курсом – Money 24 Запоріжжя

Якщо потрібна вигідна покупка та продаж юанів у Запоріжжі, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо:купити юань у Запоріжжі

  • залишити електронну заявку на сайті та зафіксувати курс;
  • замовити переказ грошей у будь-який регіон планети;
  • проаналізувати китайські юані в динаміку, використовуючи графік;
  • провести операцію з електронною валютою;
  • завантажити мобільний додаток і завжди бути в курсі останніх подій;
  • подивитися крос-курси, скористатися конвертером валют онлайн;
  • вивчити новини по фінансовій іта економічній темі.

Money 24 – це вигідний і безпечний обмін юанів у Запоріжжі. Постійним клієнтам гарантовані приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ