1

Курс обміну Чеська крона / Гривня у Запоріжжі на сьогодні

Купівля
1.1500
Продаж
1.3000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс обміну Чеська крона / Гривня у Запоріжжі на сьогодні

Чеська крона – обмін за кращим курсом в компанії Money 24 у Запоріжжі

З моменту придбання Чеською Республікою незалежності чеська крона стала національною валютою країни. Незважаючи на те, що Чехія входить до складу Євросоюзу, євро повністю не замінив крону. У державі можна розплачуватися обома валютами, однак курс чеської крони в Запоріжжі більше вигідний. Тому рекомендуємо перед поїздкою звернутися до компанії Money 24 і обміняти гроші на кращих умовах.

Формування курсу чеської крони в Запоріжжі

курс гривня чеська крона в ЗапоріжжіНа співвідношення чеської крони до гривні в Запоріжжі впливає:

  1. Політична ситуація. Зміни курсу CZK/UAH відбуваються за рахунок політичних конфліктів на міжнародній арені, внутрішніх змін у владі, законодавстві та оподатковуванні, масових страйків і протестів.
  2. Закордонні інвестиції. Іноземні інвестори вважають Чехію привабливою для внесків. Якщо росте обсяг іноземних інвестицій, курс чеської крони в обмінках Запоріжжя збільшується, тому що грошова одиниця здобуває цінність.
  3. Рух грошової маси. У Чехію постійно приїжджають туристи. Також у країні багато мігрантів з найближчих держав, які приїжджають на заробітки. Через це відбувається постійне переміщення коштів, тому що все зароблене привозиться на батьківщину. У такій ситуації курс гривня чеська крона в Запоріжжі стає вигідніше, тому що немає дефіциту валюти.

Купити чеські крони в Запоріжжі за вигідним курсом можливо в момент активізації виробництва. Чехія вважається масштабним експортером таких товарів, як хімія, алкоголь, взуття, легкових автомобілів. Також на котирування CZK/UAH впливає стан економіки України та Чехії. Серед найважливіших показників – ВВП і ВНП, обсяг держбюджету, зобов’язання по зовнішніх боргах, індекс споживчих цін, сальдо платіжного балансу, рівень безробіття.

Чеські крони: трейдинг і динаміка

Обміняти чеську крону на гривніНаціональний банк Чехії веде м’яку монетарну політику, спрямовану на підтримку стабільності місцевої валюти. Курс чеської крони в обмінниках Запоріжжя вільно плаваючий.

Валюта бере участь у біржових торгах на FOREX. Тому що грошова одиниця відноситься до розряду екзотичних, покупка та продаж чеської крони в Запоріжжі відбуваються не занадто часто.

Найчастіше CZK бере участь у котируваннях з американським доларом і євро. Щоб аналізувати та прогнозувати динаміку, потрібно враховувати макроекономічні показники Євросоюзу та США.

Щоб обміняти чеську крону в Запоріжжі максимально вигідно, варто спекулювати під час Північноамериканської або Європейської торговельної сесії.

Аналізуючи динаміку останніх трьох років, відзначається нестабільність курсу крони до гривні. Наприкінці 2017 року чеську крону купити в Запоріжжі пропонувалося за 1.24 UAH. Потім ціна різко виросла до 1.39 гривень у лютому 2018 року. Потім почався плавний спад, що тривав до грудня 2019 року. Тоді вартість валюти склала 1.06 гривень.

До березня 2020 року курс виріс до 1.14 UAH, а зараз знову спостерігається зниження. Купити чеську крону в Запоріжжі на сьогоднішній день можна за 1.11 гривень.

Обмін CZK/UAH за вигідним курсом – Money 24 Запоріжжя

Компанія Money 24 пропонує обмін чеської крони в Запоріжжі на привабливих умовах, а також:

  • допомогу в організації грошових переказів по світу;
  • дослідження аналітики CZK/UAH з використанням графічних даних;
  • проведення операцій із кріптовалютою;
  • використання онлайн калькулятора та перегляд крос-курсів.

Створіть електронну заявку на сайті, що фіксує курс на півгодини, щоб купити або продати чеську крону в Запоріжжі вигідно. Для постійних клієнтів діють знижки.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ