1

Курс євро Запоріжжя | Купити євро в Запоріжжі

Купівля
31.2000
Продаж
31.3800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
31.2200
Продаж
31.3600
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1670 1.1740
GBP/USD 1.3520 1.3750
USD/RUB 72.9500 74.4500
EUR/RUB 85.4500 87.4300
USD/PLN 3.8700 3.9800
EUR/PLN 4.5600 4.6700
Графік змін Курс євро Запоріжжя | Купити євро в Запоріжжі

Курс євро до гривні в Запоріжжі та вигідний обмін від Money 24

1999 рік став знаменним у рамках світової економіки, тому що з’явилася нова грошова одиниця – євро. Перші три роки вона існувала тільки в електронному форматі, а потім з’явилися паперові гроші та монети. Створення нового грошового знаку було обумовлено необхідністю об’єднати держави, що входять до складу Євросоюзу, безмитною торгівлею. Як бонус введення євро посприяло масштабному припливу інвестиційних капіталів у ЄС. У зв’язку із затребуваністю валюти курс євро в Запоріжжі варто заздалегідь дізнаватися перед відвідуванням європейських країн.Курс євро Запоріжжя

Грошова одиниця спочатку використовувалася тільки на території Єврозони, а потім вийшла за межі та стала другою по значимості у світі. Євро поряд з доларом використовують, щоб зберігати золотовалютні резерви, проводити міжнародні транзакції та платежі. Компанія Money 24 пропонує докладніше вивчити особливості формування курсу EUR і зробити вигідний обмін у Запоріжжі.

Курс EUR/UAH у Запоріжжі: особливості формування

На курс євро в обмінниках Запоріжжя впливає чотири ключових фактори:

  1. Валютні спекуляції. На міжнародному валютному ринку в процесі торгів установлюється співвідношення попиту та пропозиції на валюту. Щоб одержати максимум прибутку, трейдери навмисно продають або купують котирування за участю EUR. Це впливає на його вартість на нетривалий час.
  2. Інвестиційний клімат. Інвестори, що роблять міжнародні внески, в 90% випадків використовують долар або євро. Віддаючи перевагу європейській грошовій одиниці, вкладники підвищують цінність євро, тому що попит збільшується.
  3. Банківська політика. Курс євро до гривні в Запоріжжі залежить від дій Європейського Центрального банку та НБУ. Обидві установи націлені на те, щоб підтримувати стабільний економічний розвиток. Для цього потрібно мінімізувати стрибки курсу. Щоб домогтися бажаного результату, проводяться інтервенції, міняються процентні ставки та умови кредитування, вводяться обмеження по транзакціях з інвалютою.
  4. Політична обстановка. Курс євро в обмінниках Запоріжжя змінюється через нестабільне політичне положення. Стосовно гривні інвалюта дорожчає, тому що в України є конфлікт із Росією, всередині держави відбуваються зміни по законодавству. А європейська валюта славиться стабільністю, тому що ЄС практично ні з ким не конфліктує.

Також курс євро в Запоріжжі на сьогодні залежить від економічного стану країн. При аналізі макроекономічних показників Євросоюзу необхідно брати індикатори Італії, Франції та Німеччині. Ці країни вважаються найбільшими та найважливішими членами ЄС. На вартість національної валюти впливає зміна ВВП і ВНП, держборг, обсяг держбюджету, індекс споживчих цін, рівень безробіття, роздрібні продажі.

Динаміка курсу євро та поради трейдерам

Обмін євро до гривні в ЗапоріжжіВ останні п’ять років ціна євро в Запоріжжі часто мінялася. На початку 2015 року вартість європейської валюти становила 26 гривень, але протягом наступних 10 місяців вона поступово виросла до 30.3 гривень. До середини літа 2016 року курс упав до 27.6 гривень і тримався на одному рівні до квітня 2017 року.

Потім почався стрімкий підйом, і вже до січня 2018 року курс євро в Запоріжжі досяг максимуму – 34.7 UAH. Коли пік був пройдений, європейський грошовий знак почав поступово дешевшати. У грудні 2019 року він досяг мінімуму – 26 UAH. Після цього знову почався ріст. Зараз валюту пропонується придбати за 29.4 UAH.

Що стосується торгівлі на FOREX, євро вважається активним учасником трейдингу. Найбільше часто зустрічаються котирування USD/EUR, EUR/CHF, EUR/GBP, EUR/JPY. Але й з екзотичними валютами, наприклад, з польським злотим, торги також відбуваються активно. Через високу волатильність більшості валютних пар, де бере участь євро, торгувати можна на великі суми. Але й ризики досить високі. Грошова одиниця підходить для трейдингу на короткострокову та довгострокову перспективу. Гравцям рекомендується ретельно стежити за новинами з Євросоюзу, тому що вони оказують вагоме значення в коливаннях EUR.

Обмін євро на вигідних умовах у Запоріжжі

Компанія Money 24 – це сучасна фінансова організація, що пропонує жителям Запоріжжя:

  1. Продати або купити євро в Запоріжжі по зафіксованій ставці. Для цього потрібно створити електронну заявку на сайті. Вона діє протягом півгодини.
  2. Подивитися графік динаміки EUR/UAH, оцінити поводження котирування за обраний інтервал часу та зробити прогнози про майбутні зміни.
  3. Замовити грошовий переказ в інше місто України або в іншу країну з мінімальною комісією.
  4. Довідатися актуальний курс євро на сьогодні в Запоріжжі, переглянути крос-курси, скористатися конвертером валют.
  5. Провести вигідні операції із кріптовалютою.

Також ви можете завантажити додаток Money 24 на смартфон, щоб завжди бути в курсі останніх новин. Якщо потрібно купити або продати євро в Запоріжжі на привабливих умовах, звертайтеся в компанію Money 24. Ми гарантуємо безпеку та пропонуємо знижки постійним клієнтам.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ