1

Курс валют фунт Запоріжжя | Купити фунт у Запоріжжі

Купівля
36.7500
Продаж
37.4500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс валют фунт Запоріжжя | Купити фунт у Запоріжжі

Вигідний курс фунта стерлінга та обмін у компанії Money 24 Запоріжжя

Валюта Великобританії з погляду фінансів входить у трійку найважливіших грошових знаків миру. Вона перебуває на четвертому місці по обороті торгів і на третьому по обсязі зберігання державних золотовалютних резервів. Популярність GBP обумовлена тим, що Лондон – це другий по величині фінансовий центр у світі, а британський фондовий ринок активно залучає акціонерний капітал. Збираючись встановлювати ділові стосунки з партнерами із Британії або відправляючись у подорож, рекомендуємо довідатися курс фунта стерлінга в Запоріжжі та обміняти гроші в компанії Money 24.

Фактори, що формують курс фунта в Запоріжжі

Курс фунта в обмінниках Запоріжжя залежить від:курс фунта стерлінга в Запоріжжі

  1. Цін на сировину. GBP не відноситься до сировинних валют, але він пов’язаний з вартістю газу й нафти. Британський фунт у Запоріжжі позитивно корелює з даними категоріями сировини, тому що держава є найбільшим виробником і постачальником газу в Європі.
  2. Резервних потоків. Фунт став резервною валютою завдяки тому, що Лондон – це великий фінансовий центр, а також завдяки високим процентним ставкам з мінімальними ризиками. Тому збільшення й зменшення резервів впливає на вартість валюти.
  3. Банківської процентної ставки. Комітет із грошової політики щомісяця приймає рішення про зміну дисконтної ставки. Однак на курс фунта в Запоріжжі більшою мірою впливає співвідношення процентної ставки у Великобританії й інших країнах Європи, а також США. Якщо в Британії ставка буде збільшуватися швидше, ніж в інших країнах, цінність GBP виросте.
  4. Торгівельного балансу. У торгівельному балансі відображається різниця між імпортом і експортом. Профіцит свідчить про ріст вартості національної валюти, а дефіцит – про її девальвацію.

Також на курс фунта в обмінниках Запоріжжя впливає економічне становище Великобританії. Для аналізу котирування GBP/UAH потрібно враховувати зайнятість і безробіття, обсяг державного боргу, ВВП, роздрібні продажі й рівень інфляції.

Британський фунт: ключові особливості

Курс фунта в обмінниках ЗапоріжжяФінансові експерти рекомендують купити фунт у Запоріжжі, тому що економіка Британії вважається сильною й високорозвиненою.

Надійності національного грошового знаку сприяють збалансований експорт і імпорт, низькі процентні ставки, вільна ринкова конкуренція. Також економічне становище підсилюється тим, що більшу частину ВВП становить сектор послуг.

Щоденні операції на міжнародному валютному ринку не обходяться без фунта. Найбільш часто трейдери працюють із котируваннями USD/GBP, EUR/GBP, GBP/CHF, GBP/CAD і GBP/JPY. Починаючим гравцям рекомендується торгувати під час Американської і Європейської сесії, щоб мінімізувати ризики й заробляти. Тому що в співвідношень середній рівень волатильності, краще продати або купити фунти в Запоріжжі на короткостроковий інтервал часу.

Котирування фунт гривня в Запоріжжі відрізнялися стабільністю протягом останніх п’яти років. Єдиний різкий стрибок вгору трапився у квітні 2019 року, коли ціна досягла 50 UAH за 1 GBP. До цього вартість коливалася в межах 34-37 гривень. Після стрімкого, але короткочасного росту англійський фунт у Запоріжжі почав дешевшати до 30 UAH. Зараз курс виріс до 33.79 гривень.

Обмін гривня/фунт за вигідним курсом від Money 24 Запоріжжя

При бажанні купити або продати фунт у Запоріжжі вигідно звертайтеся до послуг Money 24. Ми пропонуємо:

  • відслідковувати динаміку GBP/UAH з використанням графіків, крос-курсів і новин по фінансовій тематиці;
  • фіксувати курс фунта в Запоріжжі онлайн і протягом півгодини обміняти гроші;
  • замовляти перекази грошей в інші країни й проводити операції із кріптовалютою.

Компанія Money 24 допомагає вигідно обміняти фунти в Запоріжжі, гарантуючи безпеку угоди й бонуси постійним клієнтам.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ