1

Гонконгський долар до гривні | Курс гонконгського долара в Запоріжжі

Купівля
2.7500
Продаж
3.5200
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1140 1.1260
GBP/USD 1.3150 1.3500
USD/RUB 76.2600 79.2800
EUR/RUB 85.0500 89.9400
USD/PLN 4.0500 4.1700
EUR/PLN 4.5600 4.6800
Графік змін Гонконгський долар до гривні | Курс гонконгського долара в Запоріжжі

Money 24 – обмін гонконгського долара за вигідним курсом у Запоріжжі

У Китайської Народної Республіки є окремий адміністративний район – Гонконг. Він входить до складу КНР, але фізично перебуває в іншому регіоні, маючи окрему територію. У цього міста-держави є автономія в області рішення законодавчих, імміграційних і інших питань. Також у Гонконгу є окрема фінансова система, тому, якщо ви збираєтеся туди їхати подорожувати, потрібно подивитися курс гонконгського долара в Запоріжжі.

Дана грошова одиниця користується популярністю в Азії, тому що Гонконг входить до числа самих великих фінансових центрів у світі. Що стосується HKD на міжнародній арені, валюта виявилася на восьмій позиції по обсягах торговельних угод.

Фактори, що формують курс HKD/UAH у Запоріжжі

Курс гонконгського долара в ЗапоріжжіКурс гонконгського долара в обмінниках Запоріжжя міняється дуже рідко. Це прямо пов’язане з його прив’язкою до американських доларів. Але є й інша сторона медалі: через тісний зв’язок HKD з USD держава має право здійснювати емісію банкнот тільки в тій кількості, у якій є запаси американських доларів у банках-емітентах.

В Україні є Національний банк, а в Гонконгу – Валютне керування. Ці установи піклуються про те, щоб співвідношення гонконгського долара до гривні в Запоріжжі було стабільним. Щоб привести ціну валюти в норму, використовуються інтервенції, міняються дисконтні ставки, впроваджуються інструменти контролю операцій з інвалютою.

Також котирування гривня гонконгський долар у Запоріжжі залежить від економічних показників обох країн. До найважливішого з них відносять:

 • валовий внутрішній і валовий національний продукт;
 • співвідношення зайнятих і безробітних громадян;
 • індекс споживчих цін;
 • ділова активність населення;
 • обсяг державного бюджету;
 • різниця між експортом і імпортом;
 • обсяг державного боргу;
 • фінансова й туристична діяльність.

 

На сьогоднішній день купити гонконгський долар у Запоріжжі пропонується за 3.40 гривень. Щоб точно розрахувати суму для обміну, скористайтеся калькулятором на сайті компанії Money 24.

Гонконгський долар: характеристики та трейдинг

Гонконгський долар до гривні ЗапоріжжяГонконгський долар зараз перебуває в досить хиткому положенні. За словами фінансових аналітиків, грошовій одиниці існувати залишилося недовго. Це пов’язане з наміром Китайської Народної Республіки вивести юань на міжнародну арену, перетворивши його в третю по значимості світову валюту. При такому положенні справ не буде необхідності оперувати гонконгським доларом.

При аналізі динаміки HKD/UAH за останні два роки видно, що вартість інвалюти практично не мінялася. Стабільність досягається завдяки прив’язці до американського долара. Для трейдерів відсутність коливань не представляє особливого інтересу, тому що дуже складно вловити ці маленькі стрибки та заробити на них. Єдині, хто може вигідно купити та продати гонконгський долар у Запоріжжі – великі банки та транснаціональні корпорації. У них є потужні комп’ютери, які виявляють навіть мінімальні зміни в ціні.

Але, завдяки низькій базовій процентній ставці в державі, звичайні люди теж можуть заробити. Для спекуляцій потрібно брати позики в гонконгській валюті, а потім купувати високоприбуткові боргові зобов’язання в інших азіатських країнах.

Обмін гонконгських доларів в Money 24 Запоріжжя

Вигідна покупка та продаж гонконгського долара в Запоріжжі можливо, якщо звернутися до компанії Money 24. Ми пропонуємо:

 1. Відстежити динаміку HKD/UAH і скласти прогнози;
 2. Зафіксувати курс гонконгського долара в обміннику Запоріжжя в режимі онлайн;
 3. Зробити грошовий переказ у будь-яку частину с віту;
 4. Обміняти електронну валюту.

Також ви можете завантажити мобільний додаток Money 24 на смартфон, щоб у будь-який момент подивитися курс і довідатися новини. Якщо потрібний обмін гонконгського долара в Запоріжжі на кращих умовах, звертайтеся до нас.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Запоріжжя, просп. Соборний, 153

Пн-Сб 09:00 - 20:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ