1

Курс обміну Угорський форинт / Гривня в Запоріжжі на сьогодні

Купівля
0.0800
Продаж
0.0900
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс обміну Угорський форинт / Гривня в Запоріжжі на сьогодні

Курс форинта в Запоріжжі та вигідний обмін у компанії Money 24

В Угорщині ввели в оборот нову грошову одиницю – форинт – у середині 1940-х років. Причиною тому стала гіперінфляція в державі. Країна хоч і невелика, але популярна серед туристів, тому варто заздалегідь подивитися курс форинта в Запоріжжі, якщо ви збираєтеся в подорож. Також валюта буде потрібна для участі в біржових торгах, інвестування капіталів, проведення міжнародних платежів і міграції. Компанія Money 24 надасть всю необхідну інформацію про котирування HUF/UAH і допоможе вигідно обміняти гроші.

Фактори, що формують курс форинта до гривні в Запоріжжі

Курс форинта в ЗапоріжжіСтановлення ціни угорського форинта в Запоріжжі відбувається в кілька етапів. Спочатку вартість грошової одиниці встановлюється в ході торгів на світовій валютній біржі та залежить від балансу між попитом та пропозицією. Потім у гру вступає Центральний банк, оголошуючи офіційні дані. Після цього комерційні банки та обмінні пункти встановлюють пропозиції, по яких можна купити та продати форинт у Запоріжжі населенню.

Співвідношення HUF/UAH також залежить від:

  1. Обстановки на політичній арені. Ціна національної валюти залежить від кількості інвестицій, наявності конфліктів на міжнародному рівні, внутрішніх змін у політиці, податках, законах.
  2. Монетарної політики. Угорський Центральний банк намагається підтримувати курс форинта до гривні в Запоріжжі стабільним. Для досягнення такого ефекту використовуються інструменти грошово-кредитної політики: зміна процентних ставок, проведення інтервенцій, контроль валютних операцій і грошової маси.
  3. Стану економіки. Коливання гривні до форинта в Запоріжжі відбуваються через зміну макроекономічних показників. До них відноситься валовий внутрішній продукт, індекс споживчих цін, рівень зайнятості, сальдо торгівельного балансу, стан бюджету та зовнішній борг.

Активність промислового виробництва в Угорщині – ще один важливий фактор, що впливає на курс форинта в обмінниках Запоріжжя. Країна більшу частину промисловості продає закордон, що поповнює скарбницю та підтримує стабільність національної валюти. Але через кризу в 2009 році відбулася сильна девальвація HUF, і дотепер грошовий знак не повернувся до колишньої позиції.

Динаміка та характеристики угорського форинта

Продати форинт в ЗапоріжжіВлітку 2018 року вартість угорської валюти різко впала з 10.56 до 0.10 гривень.

Це було різке та значиме падіння, від якого так і не вийшло оправитися.

До грудня 2018 року його ціна становила 0.60 гривень, а в наступні місяці впала до 0.20 UAH. З того моменту почався плавний спад. На сьогоднішній день купити форинт у Запоріжжі пропонується за 0.08 гривень.

На міжнародному валютному ринку грошовий знак Угорщини відносять до розряду екзотичних валют.

Це значить, що покупка та продаж форинта в Запоріжжі відбувається не часто, а працюють із ним тільки досвідчені трейдери.

Найбільш часто валюта зустрічається в котируваннях з американським доларом і рублем. Саме на цих співвідношеннях виходить добре заробити.

Завдяки середній волатильності HUF діставати прибуток від спекуляцій можна в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Обмін HUF/UAH за вигідним курсом – Money 24 у Запоріжжі

Курс форинта в обмінниках Запоріжжя Money 24 встановлюється самий вигідний. Багато обмінних пунктів взагалі не працюють із даною валютою, тому рекомендуємо звертатися до нас. Також ми пропонуємо:

  • зробити грошовий переказ в інше місто або країну;
  • купити форинти в Запоріжжі за зафіксованим курсом. Для цього на сайті створюється електронна заявка;
  • вигідно обміняти електронні валюти;
  • простежити динаміку HUF/UAH на графіку та скласти прогнози для трейдингу.

Кращий обмін форинта в Запоріжжі, а також знижка постійного клієнта та приємне обслуговування чекають вас у компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ