1

Обмін шекелей Запоріжжя | Курс ізраїльських шекелей у Запоріжжі

Купівля
7.5000
Продаж
8.2500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Обмін шекелей Запоріжжя | Курс ізраїльських шекелей у Запоріжжі

Money 24 – обмін шекелей у Запоріжжі за кращим курсом

У середині 1980-х років в Ізраїлеві ввели нову офіційну валюту – новий шекель, тому грошова одиниця вважається відносно молодою. В 2003 році вона придбала статус вільно конвертованої. Багато українців не знають, де обміняти шекелі в Запоріжжі, тому що валюта рідко зустрічається в банках і обмінних пунктах. Але дана послуга потрібна тим, хто збирається в Ізраїль подорожувати або переїжджати.

Також купити шекелі в Запоріжжі буде потрібно підприємцям, які співпрацюють з ізраїльськими партнерами, біржовим трейдерам і інвесторам. Компанія Money 24 – одна з деяких, хто надає обмін ILS/UAH. Пропонуємо докладніше ознайомитися з особливостями валютної пари.курс гривня шекель в Запоріжжі

Формування курсу шекеля до гривні в Запоріжжі

На котирування шекель гривня в Запоріжжі впливає:

  1. Банківська політика. Центральний банк країни веде активну грошово-кредитну політику, спрямовану на стабілізацію економіки. Щоб вирівняти курс шекелі гривня в Запоріжжі, ЦБ прибігає до зміни процентних ставок, установленню обмежень по операціях з іноземною валютою, проведенню інтервенцій і контролю експортно-імпортних операцій. Також банки здатні впливати на курс за допомогою емісії грошової маси.
  2. Валютні спекуляції. На міжнародному валютному ринку встановлюється баланс між попитом та пропозицією, що формує курс гривня шекелі в Запоріжжі. Важливі та великі учасники FOREX здатні навмисно змінити ціну грошової одиниці на короткостроковий період шляхом продажу та покупки котирувань.
  3. Політична обстановка. Поточні міжнародні відносини України та Ізраїлю ускладнені конфліктами. Військово-політичні сутички негативно відображаються на валютах, тому курс гривня шекель у Запоріжжі слабшає.

Також на курс шекеля в обмінниках Запоріжжя впливає економічне становище держав. Коливання в співвідношенні ILS/UAH відбуваються за рахунок зміни ВВП, зовнішнього боргу, обсягу державного бюджету, індексу споживчих цін, роздрібних продажів, рівня зайнятості населення.

Ізраїльський шекель: ключові особливості
купити шекель в Запоріжжі

Економіку Ізраїлю вважають високотехнологічною. Стабільний курс шекеля в Запоріжжі забезпечується активним відкриттям нових технологічних компаній.

На біржі NASDAQ їхня кількість знаходиться на третім місці за США й Китаєм. Більше 4% ВВП віддається на науково-дослідні розробки.

Також ізраїльський шекель у Запоріжжі і його стабільність підкріплюються низькими процентними ставками, надаючи можливість кредитування реального економічного сектора.

Невеликий зовнішній борг у порівнянні з іншими країнами додатково підкріплює ізраїльські шекелі в Запоріжжі.

Аналізуючи динаміку за останні п’ять років, курс шекеля в обмінниках Запоріжжя практично не змінювався. На початку 2015 року його вартість становила 6.40 UAH.

Потім він повільно, але впевнено зміцнював. У лютому 2018 року було зафіксовано максимальне значення – 8.07 UAH. Потім валюта початку поступово дешевшати. Сьогодні купити шекель у Запоріжжі пропонується за 7.25 гривень.

Обмін ILS/UAH за вигідним курсом – Money 24 Запоріжжя

Компанія Money 24 – це вигідна покупка та продаж шекелей у Запоріжжі, а також:

  • грошові перекази в інші країни з мінімальною комісією;
  • онлайн калькулятор, що варто використовувати, перш ніж продати шекелі у Запоріжжі;
  • вигідні операції з електронними валютами;
  • зручне місце розташування обмінного пункту;
  • можливість зафіксувати курс шекелей у Запоріжжі онлайн на півгодини.

У компанії Money 24 пропонується зробити обмін шекелей у Запоріжжі на привабливих умовах і отримати знижку постійного клієнта.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ