1

Курс обміну Шведська крона / Гривня в Запоріжжі на сьогодні

Купівля
2.7500
Продаж
3.0800
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1140 1.1260
GBP/USD 1.3150 1.3500
USD/RUB 76.2600 79.2800
EUR/RUB 85.0500 89.9400
USD/PLN 4.0500 4.1700
EUR/PLN 4.5600 4.6800
Графік змін Курс обміну Шведська крона / Гривня в Запоріжжі на сьогодні

Шведська крона – вигідний курс і обмін у компанії money 24 Запоріжжя

Шведська крона – національний грошовий знак Швеції, введений в оборот в 1873 році. Саме тоді був створений Скандинавський валютний союз, куди, крім Швеції, входять Норвегія та Данія. Обмін шведської крони в Запоріжжі буде потрібно при плануванні поїздки в цю країну, а також для інвестування, ведення бізнесу, покупки товарів і послуг, трейдингу на біржах. Компанія Money 24 завжди готова надати актуальну інформацію з котирування SEK/UAH і допомогти з вигідною конвертацією.

Курс SEK/UAH: особливості формування в Запоріжжі

курс шведської крони в обмінниках ЗапоріжжяВалюта Швеції належить до вільно конвертованих грошових одиниць, тому курс шведської крони в Запоріжжі – плаваючий. Одним із ключових факторів впливу на вартість SEK є сировина. Країна багата запасами залізної руди, тому для аналізу динаміки шведської крони потрібно враховувати коливання цін на даний сировинний товар. Також держава активно займається лісообробляючою промисловістю, що позитивно позначається на валютному курсі.

Існує ще три значимих фактори, що впливають на співвідношення гривня шведська крона в Запоріжжі:

  1. Прибалтійські країни. Сусідні країни – Норвегія та Данія, які також входять у Скандинавський валютний союз, тісно корелюють із SEK. Також грошові одиниці взаємозалежні, тому що Швеція активно інвестує в країни Прибалтики. Як правило, валюти рухаються в одному напрямку.
  2. Показники економіки. Котирування шведська крона гривня в Запоріжжі залежить від макроекономічних індикаторів України та Швеції. Серед найважливіших показників значиться індекс споживчих цін, рівень безробіття, ВВП і ВНП, зовнішній борг, обсяг державного бюджету, суверенний рейтинг, сальдо платіжного балансу.
  3. Монетарна політика. У Швеції намагаються підтримувати інфляцію на рівні двох відсотків, тому проводиться м’яка грошово-кредитна політика. ЦБ установлює низькі процентні ставки для кредитування громадян. Щоб стабілізувати курс шведської крони в обмінниках Запоріжжя, Центральний банк може провести інтервенції, змінити дисконтну ставку та скористатися іншими інструментами монетарної політики.

Шведська крона: ключові характеристики

 шведська крона гривня в Запоріжжі
Завдяки розвиненій економіці Швеції курс шведської крони в обмінках Запоріжжя підтримується на одному рівні.

За останні три роки був лише один різкий стрибок у серпні 2018, коли вартість SEK виросла до 3.65 гривень. Потім почався поступовий спад, що протривав до лютого 2020 року. З того моменту ціна шведської грошової одиниці почала поступово рости.

Зараз купити шведську крону в Запоріжжі пропонується за 2.82 UAH.

На міжнародному валютному ринку валюту Швеції відносять до екзотичних, однак багато хто з трейдерів успішно нею торгують.

Курс грошового знаку коливається незначно, але регулярно, що дозволяє з точністю передбачати його поводження. Для прогнозування важливо аналізувати сировинний ринок, а також проводити технічний аналіз.

Для новачків у біржовій торгівлі рекомендовані покупка та продаж шведської крони в Запоріжжі на короткострокову перспективу.

Money 24 – обмін шведських крон за кращим курсом у Запоріжжі

Щоб вигідно купити або продати шведську крону в Запоріжжі, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо масу фінансових послуг:
конвертацію по зафіксованому онлайн курсі;

  • здійснення грошових переказів у будь-який куточок світу;
  • вигідні операції з електронними грошима;
  • аналіз динаміки SEK/UAH у реальному часі.

Щоб купити шведські крони в Запоріжжі за привабливим курсом, досить залишити електронну заявку на сайті. Постійним клієнтам ми надаємо знижки.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Запоріжжя, просп. Соборний, 153

Пн-Сб 09:00 - 20:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ