1

Курс ліри Запоріжжя | Продаж ліри в Запоріжжі

Купівля
3.3000
Продаж
3.7000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс ліри Запоріжжя | Продаж ліри в Запоріжжі

Турецька ліра – обмін за вигідним курсом в Money 24 Запоріжжя

1920-е роки стали переломним моментом у турецькій економіці, тому що з’явилася нова валюта – турецька ліра. Курс національної грошової одиниці Туреччини – плаваючий, тому на нього впливають ринкові фактори, баланс між попитом та пропозицією. Компанія Money 24 пропонує вигідно купити турецькі ліри в Запоріжжі.
Курс обміну турецької ліра до гривні в Запоріжжі
Українці розглядають Туреччину як привабливе та відносно недороге місце для подорожей і відпочинку. А Стамбул вважається одним з важливих фінансових центрів у світі, тому багато бізнесменів здобувають там нерухомість. Також покупка та продаж ліри в Запоріжжі цікавий інвесторам і трейдерам. Пропонуємо докладніше довідатися про специфіку пари валют TRY/UAH.

Формування курсу TRY/UAH у Запоріжжі

Економіка України та Туреччини – першочерговий фактор впливу на співвідношення ліра гривня в Запоріжжі. Наприклад, якщо в державі росте ВВП, то рівень інфляції скорочується, приплив іноземних капіталів збільшується, а цінність місцевої валюти росте. Те ж саме відбувається при падінні рівня безробіття, позитивному сальдо торгівельного балансу та скороченні зовнішнього боргу. Також для аналізу TRY/UAH потрібно врахувати такі макроекономічні показники, як роздрібні продажі, суверенний кредитний рейтинг і обсяг держбюджету.
Обмін гривні на турецьку ліру
Існує ще три важливих фактори, що впливають на котирування гривня ліра в Запоріжжя:

  1. Банківська політика. Центральні банки – це головні фінансові органи країни, відповідальні за грошово-кредитну політику. ЦБ Туреччини повинен зробити так, щоб ціна на турецькі ліри в Запоріжжяі була стабільною. Якщо передбачаються коливання, він проводить інтервенції, знижує або підвищує дисконтну ставку, контролює кошти в обороті, бере участь у торгах на відкритому ринку.
  2. Переміщення грошової маси. Турецький туристичний сезон починається у квітні та закінчується в жовтні. У цей період приїжджають тисячі туристів з різних країн, витрачаючи гроші в готелях, ресторанах, магазинах і інших закладах. Таким чином, поповнюється бюджет країни. Також приплив туристів сприяє збільшенню попиту на місцеву валюту, і курс ліри в Запоріжжі росте.
  3. Політична обстановка. Туреччина та Україна не конфліктують між собою, але якщо розглядати кожну країну окремо, у них є міжнародні конфлікти. Це сприяє тому, що українська гривня й турецька ліра девальвуються.

 

Турецька ліра: особливості та динаміка

Купити турецьку ліруТуреччина – це країна, що розвивається. Проте, національна валюта досить стабільна.

Такого результату вдалося досягти завдяки реструктуризації банківської сфери, що спричинило зниження інфляції та розвиток фондового ринку. Також курс ліри в обмінниках Запоріжжя стабільний за рахунок того, що зовнішній борг становить усього 30% до ВВП.

Аналізуючи динаміку TRY/UAH за останні п’ять років, можна побачити тільки один різкий стрибок. Це відбулося у вересні 2018 року, коли курс ліри в обмінниках Запоріжжя знизився з 7.30 до 4.66 UAH.

До цього моменту ціна трималася на рівні 7-7.60 гривень, а після різкого зниження вартість стала коливатися в межах 4-5.40 гривень. Зараз спостерігається невелике зниження ціни TRY: купити ліри в Запоріжжі пропонується за 3.85 UAH.

Обмін турецька ліра-гривня в Запоріжжі – Money 24

Щоб вигідно купити або продати ліри в Запоріжжі, звертайтеся до послуг компанії Money 24. Спектр послуг, які ми надаємо, містить у собі:

  • вивчення аналітики та динаміки по котируванню TRY/UAH;
  • обмін ліри в Запоріжжі по зафіксованому онлайн курсі;
  • проведення операцій з електронною валютою;
  • організацію грошових переказів по всьому світі.

Також ви можете встановити мобільний додаток Money 24, щоб завжди бути в курсі свіжих фінансових новин. Наша компанія завжди рада допомогти купити та продати ліри в Запоріжжі на привабливих умовах, а постійні клієнти одержують знижки.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ