1

Курс долара Запоріжжя онлайн | Купити долар у Запоріжжі

Купівля
26.9000
Продаж
27.0100
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
26.9100
Продаж
27.0000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1750 1.1800
GBP/USD 1.3600 1.3900
USD/RUB 73.5500 75.2400
EUR/RUB 86.8500 88.6800
USD/PLN 3.8500 3.9600
EUR/PLN 4.5500 4.6600
Графік змін Курс долара Запоріжжя онлайн | Купити долар у Запоріжжі

Money 24 – обмін долара до гривні в Запоріжжі за кращим курсом

Сполучені Штати Америки – величезна держава, що займає четверте місце у світі по площі. Населення нараховує майже 330 мільйонів чоловік, тому попит на національну валюту завжди високий. Також за межами країни USD – це сама популярна грошова одиниця. Її використовують інші країни, щоб зберігати золотовалютні резерви. Також долар застосовують для міжнародних транзакцій, пов’язаних з позиками та бізнес-угодами. Тому курс долара в Запоріжжі варто знати кожному українцеві. А компанія Money 24 завжди допоможе з вигідним обміном.

Курс USD/UAH у Запоріжжі: причини змін

Купить доллар в ЗапорожьеКурс долара в обмінниках Запоріжжя залежить від ситуації в економіці. Щоб аналізувати рух валютної пари, потрібно стежити за макроекономічними показниками України та США. На вартість грошових одиниць впливає ВВП і ВНП, сальдо платіжного балансу, теперішній рівень і прогноз по інфляції, кількість безробітних громадян. Також варто аналізувати динаміку погашення зовнішніх боргових зобов’язань і дефіцит (профіцит) державного бюджету.

Вивчаючи поводження USD, варто зробити акцент на ринку нерухомості в Штатах. Продаж долара в Запоріжжі стає більш вигідним, якщо в Америці активізується покупка real estate.

Також валютна пара USD/UAH залежить від:
курс доллара в обменниках Запорожье

  1. Торгівельного балансу. Рух грошової маси відбувається за рахунок експортування та імпортування товарів і послуг. Наприклад, якщо Україна ввозить більше, ніж поставляє закордон, доводиться витрачати внутрішні запаси інвалюти. З’являється негативне сальдо торгівельного балансу. Тому що більшість транзакцій здійснюється в американській валюті, курс долара в Запоріжжі зростає.
  2. Цін на сировину. Нафта й золото – два ключових сировинних товари, які впливають на курс долара на сьогодні в Запоріжжі. При зниженні вартості цих категорій сировини грошова одиниця США дорожчає.
  3. Міжнародної фінансової підтримки. На котирування UAH/USD впливає підтримка України з боку Міжнародного валютного фонду, фінансова допомога з Євросоюзу, а також грошові відносини із Всесвітнім банком.

Також ціна долара в Запоріжжі залежить від Федеральної Резервної Системи. У США дану установу виконує роль Центрального банку. Грошово-кредитна політика ФРС заснована на збільшенні купівельної спроможності громадян, стимулюванні росту економіки та підтримки балансу в транзакціях за участю інвалюти.

Ключове завдання ФРС – зберігати стабільні вартості американської валюти. З появою стрибків застосовуються інструменти монетарної політики. Сюди входить зміна резервних вимог, запуск або зупинка емісії грошової маси, зміна процентних ставок.

Особливості американської валюти

Долар – один з найбільш надійних і сильних грошових знаків у світі. Тому фінансові фахівці впевнені, що купити долари в Запоріжжі – вдале рішення для тих, у кого є заощадження в гривні. Краще обміняти їх на валюту США, щоб упевнитися що вони бережені на кілька років. Як варіант, можна покласти їх на депозит у банк і щорічно одержувати відсоток прибутку.
купить доллары в Запорожье
Активна торгівля доларом на міжнародному валютному ринку не вщухає ні вдень, ні вночі. Найбільшою популярністю відрізняються котирування USD/JPY, USD/EUR, USD/GBP. Однак у парі з валютою США можна зустріти будь-яку іншу грошову одиницю, включаючи екзотичні (наприклад, польський злотий). Вибір стратегії трейдингу залежить від конкретного котирування. Але вигідно продати або купити долари в Запоріжжі виходить як у короткострокової, так і в довгостроковій перспективі. Гравцям початківцям на біржах варто проводити операції під час Американської сесії.

Гривня/долар: аналіз у динаміці

За останні п’ять років курс долара до гривні в Запоріжжі мінявся часто. На початку 2015 року він коштував 24.08 гривень, потім ненадовго просів до 22.07 гривень. Із червня 2015 до лютого 2016 року вартість поступово росла та досягла значення в 27.20 UAH. У наступні п’ять місяців спостерігався повільний спад: у липні 2016 купити долар у Запоріжжі пропонувалося за 24.96 гривень.

До січня 2017 року знову тривав ріст вартості американської валюти. Тоді максимальна ціна склала 28.20 UAH. До серпня вона впала до 25.74 UAH, а протягом наступних п’яти місяців активно росла. У січні 2018 року зафіксували найвищий курс долара в обмінниках Запоріжжя: 28.51 UAH. Потім аж до грудня 2019 року ціна долара скорочувалася до 23.68 гривень, а в останні кілька місяців стала рости. Зараз 1 USD дорівнює 27.4 UAH.

Обмін доларів за вигідним курсом – Money 24 Запоріжжя

Компанія Money 24 – кращий обмінний пункт у Запоріжжі, куди варто звертатися, щоб:

  • розмістити онлайн-заявку на обмін валют, що фіксує вартість долара на півгодини;
  • подивитися актуальний курс долара в Запоріжжі на сьогодні, а також проаналізувати динаміку UAH/USD, подивитися крос-курси та скласти прогноз;
  • замовити грошовий переказ у будь-яку частину світу та провести операції з електронною валютою.

Компанія Money 24 пропонує вигідно купити або продати долар у Запоріжжі, одержати знижку постійного клієнта та гарантію безпеки.

Послуги від Money 24/7

Операції з дорогоцінними металами, а також всі процеси, пов'язані з обміном валют, входять в компетенцію роботи службовців нашої компанії. Також ми завжди готові надати вам професійну консультацію в цьому напрямку

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ